FASSAADID KÖÖKI

Köögi fassaadid – see on köögikappide esipaneel, mis on disaini oluline osa. Neid võib valmistada erinevatest materjalidest, näiteks puidust, melamiinist, laminaadist, klaasist, metallist või isegi plastikust. Fassaadid pakuvad laia valikut stiile, värve ja tekstuure, võimaldades luua iga kliendi maitsele vastava unikaalse ja funktsionaalse köögikujunduse.

1 4

Värvitud MDF-fassaadid köögile on stiilne ja vastupidav valik teie köögile. MDF (keskmine tihedusega puitkiudplaat) on materjal, mis on valmistatud puidukiududest, segatud vaiguga ja survestatud kõrge rõhu all. See tagab fassaadide tugevuse ja stabiilsuse ning kvaliteetne värv annab neile elegantse ja sileda välimuse. Värvitud MDF-fassaadid on saadaval erinevates värvitoonides ja varjundites, võimaldades luua köögi unikaalse disaini, mis vastab teie eelistustele ja interjööri stiilile.

76.h3730.60

Melamiinkattega köögikapid on tihedad paneelid, mis on kaetud melamiinikihiga, mis annab neile vastupidavuse kriimustustele, löökidele ja niiskusele. Need kapid on saadaval laias värvivalikus ja tekstuurides, sealhulgas matid ja läikivad variandid, võimaldades luua mitmekülgset ja stiilset köögikujundust. Need on kergesti hooldatavad ja sobivad suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks köögis.

kupit fasady iz massiva min

Köögi fassaadid puidust on valmistatud looduslikust puidust, mis pakub elegantsust, soojust ja ajatut stiili. Need fassaadid on vastupidavad ja vastupidavad ning annavad teie köögile loomuliku ja kutsuva ilme. Saadaval on erinevad puiduliigid ja viimistlused, mis võimaldavad teil luua unikaalse ja isikupärase köögi.

Scroll to Top